28 ЛЮТОГО 2019 

 

ТРЦ Подоляны

Top baner

Бронзовый партнер

 

ТРЦ «Подоляни» - один з найбільших багатофункціональних комплексів Західної України.

Розміщений на фасаді об’їзної дороги міста Тернополя, обласного центру з населенням понад 245 000 жителів площею 3800 га. Місто лежить на перехресті головних залізничних та автомобільних доріг, що з’єднують Західну та Східну Європу.

Формат

Регіональний ТРЦ

Дата відкриття

Грудень, 2007

Загальна площа (GBA)

50000 м2

Орендна площа (GLA)

38000 м2

Торгова галерея

130 бутіків

Паркінг

1200 машиномісць

Щоденні потоки відвідувачів в будні дні

12-14 тис. чол.

Потоки відвідувачів у вихідні та святкові дні

20-25 тис. чол.

Торговельно-розважальний центр «Подоляни» поєднує різноманіття брендових магазинів, послуг та розваг. На даний момент у ТРЦ присутні ряд відомих торгових марок, таких як Reserved, Cropptown, Brocard, Colin’s, L’etude, Derby, Ringoo, Centro, Золотий Вік, ІНТЕРТОП, АЛЛО, MOYO, Top Secret, Madoc, Milavitsa, Atlantic, Роксолана Богуцька, Стіл і Стілець. Ми динамічно розвиваємось, протягом 2013 року з’явилися нові бренди: OGGI, ССС, KARI, Kira Plastinina, Arber, Монпасьє.

У «Подолянах» широко представлена сфера ресторанного бізнесу, у комплексі працюють: «Хмільне щастя» - найбільший пивний клуб Західної України, фуд-корти «Big Burger» та «Вареники тут», піцерія «Папероні», суші-бар «Суші Ко», ресторан «М’ята», концерт-хол «Holiday».

Ми проводимо активну маркетингову політику, окрім сезонних розпродажів, двічі на рік проходять акції формату «ShoppingNight». Щороку у ТРЦ «Подоляни» відбуваються фестивалі, тематичні виставки та свята, що дозволяє підтримувати та значно збільшувати потоки відвідувачів

Пропонуємо Вам вигідні умови оренди в ТРЦ «Подоляни». Запрошуємо Вас відвідати наш комплекс та обговорити майбутню співпрацю. Раді будемо відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

ТРЦ "Подоляни" - центр комфортного шопінгу та приємного відпочинку на будь-який смак.

ПОДОЛЯНИ – життя у ритмі твого серця!

www.podolyany.com.ua