28 ЛЮТОГО 2019 

 

Aznauri

Top baner

Бренд AZNAURI – алкогольний партнер Національної Премії Retail Awards "Вибір споживача 2019" - пригощатиме гостей Церемоніі нагородження переможців вишуканими напоями.

Торгова марка AZNAURI увібрала в себе традиції грузин, їх сімейні цінності та добродушність. Кожен з продуктів унікальний, має розкішний аромат і багатство смаків.

  • Коньяк ТМ AZNAURI - це втілення доблесті, честі, мужності і справжньої дружби. Це розкіш аромату, багатство смаку і суворе дотримання коньячних традицій. AZNAURI - це коньяки з оригінальних грузинських спиртів, витриманих у дубових бочках з особливою ступенем опалу, що надає їм особливий карамельно-деревний аромат і насичений смак.
  • Вина ТМ AZNAURI виготовлені за оригінальними рецептурами з добірного винограду грузинських сортів Ркацителі і Сапераві. З цих сортів робиться більшість грузинських вин, вони є основою грузинського виноробства і відображають воістину грузинський характер вин. Ексклюзивні купажі розроблені грузинами-технологами спеціально для ТМ AZNAURI. Унікальне і справжнє вино Aznauri з темпераментним і яскравим ароматом. Вирізняється шляхетним і вишуканим дизайном.
  • Ігристі вина ТМ AZNAURI – ідеальне доповнення особливих моменті та справжнього свята. Виробляються за оригінальними рецептурами, які розробили грузини-технологи спеціально для ТМ AZNAURI. Має розкішний дизайн, який прикрасить будь-який стіл і додасть урочистість моменту.

AZNAURI - Благородство в кожній краплі!

www.gbt.com.ua/our-products/